Sıvı Sabunlar

Moleküler yapısı su ve yağla birleşmeye müsait olan ve bu sebeple kirli, yağlı yüzeyleri temizlemekte kullanılan el sabunu ve sıvı el sabunu, hijyen ve sağlık bakım ürünlerinin başında gelir. İnsanların ilk kez M.Ö. 2800’lü yıllarda kullandığı bilinen sabun, yağ asitlerinde bulunan sodyum ya da potasyum tuzlarından meydana gelmektedir. Ofisinizde çalışırken hijyenik olmayan pek çok maddeyle ve yüzeyle temas edebilirsiniz. Kapı kolları, çalışma masanız, kaleminiz ve kullandığınız pek çok araç özellikle ellerinizin kirlenmesine ve sağlıksız koşulların oluşmasına neden olur. Ellerinizde ve tırnak aralarınızda biriken kiri ortadan kaldırmanın ve olası sağlık problemlerinin önüne geçmenin biricik yolu, ellerinizi bol köpüklü bir sabunla yıkamanızdan geçer. El ve vücut temizliğinde en çok tercih edilen temizleyici maddeler arasındadır sabunlar.

Sağladığı hijyenin yanı sıra iç ferahlatan kokusuyla da tercih edebileceğiniz el sabunu ve sıvı el sabunu çeşitleri pek çok markanın kaliteli üretimiyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. QTR90, Nuniks, Lauda, Fagor, Maratem, Start, Powermax ve benzeri onlarca markaya ait sabun çeşitlerine, el ve cilt dezenfektanı kartuşlara, serum köpük kartuşu ve arap sabunlarını Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri‘nden temin edebilirsiniz. İçeriğine bağlı olarak kokusu da değişen pek çok farklı sabun çeşidi hakkında bizden bilgi talep edebilirsiniz.

Tuvaletlerde kullanılan sıvı sabunluklar için üretilmiş olan sıvı el sabunları, 5, 20 ya da 30 litrelik bidonlarda hazır bulunmaktadır. Lavanta, sümbül ve benzeri koku çeşitleriyle ya da anti-bakteriyel seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. İçerdikleri pH oranlarıyla cildinizi tahriş etmeden temizleyen, bunun yanında benzer özellikler barındıran kalıp sabunları da tercih edebilirsiniz. Kremsi dokusuyla, kişisel temizliğinizin yanı sıra çamaşırlarınızı yıkarken de temizleyici olarak bu sabunlardan faydalanabilirsiniz. Farklı çeşitleriyle temizlik ürünleri kategorimizde yer alan sabunların farklı fiyatlarını ve markalarını inceleyerek bütçenize uygun ürünlere göz atabilir, sabun çeşitleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz sevkiyat ve İstanbul içi için 1 iş günü içerisinde teslimat avantajları ile temin edinmenizi sağlar.