Kahve Kremaları

Hayatın her alanında, özellikle de iş hayatında en büyük kurtarıcılardan biri olan kahve, gün içerisinde daha dinç kalabilmek için oldukça fazla tüketiliyor. Dolayısı ile kahve, uygun fiyatlı olması yönünden de dikkat çekiyor.

Hazır Kahve

Hazır kahveler, pratiklikleri yönünden özellikle iş hayatında çok fazla tercih ediliyor. Kolayca hazırlanabilen hazır kahve, kısa sürede yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı oluyor. Kahve Dünyası, Jacobs ve Nescafe ürünleri içerisinde bulunan hazır kahvelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Türk Kahvesi

Türk kahvesi, geleneksel lezzetleri ve özenle kavrulmuş kahve çekirdekleri ile dikkat çekiyor. Cezve veya Türk kahvesi makinesi ile kolayca hazırlanabilen Türk kahvesi, Mehmet Efendi, Kocatepe, Kahve Dünyası markalarının ürünleri arasında bulunuyor. Cezve içerisine kişi başına bir fincan su, iki çay kaşığı kahve ve damak zevkine göre şeker ekleyerek hazırlanan Türk kahvesi, kısık ateşte pişirilerek yapılıyor. Cezve dışında Türk kahvesi makinesi ile de kolayca hazırlanan Türk kahvesi, günü daha zinde geçirmenize yardımcı oluyor.

Kahve Kreması

Lezzetli kahve kremaları, kahveyi yumuşak içimli ve sütlü sevenler için eşsiz bir lezzet oluyor. Kahve Dünyası, Nestle markalarının kahve kremaları ile yumuşak içimli kahveler tüketebilirsiniz.

Damak tadınıza uygun kahve çeşitlerinizi Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri‘nden gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.