Islak Mop

Ofislerde kullanılan temizlik malzemeleri hijyen ve çalışma verimi açısından çok önemlidir. Çalışan verimini korumanın en önemli yollarından birisi de çalışma ortamının düzenli ve temiz kalmasını sağlamaktır. İyi temizlenmemiş bir çalışma alanı uzun vadede çeşitli rahatsızlıklara yol açabileceği gibi kısa vadede de dikkat dağıtıcı olabilir. Özellikle konsantrasyonu etkilemesinden dolayı ofislerin temizliğine özen gösterilmelidir.

Özellikle parke ve fayans zemine sahip olan ofislerin yer temizliğinde çok sık kullanılan ıslak ve nemli moplar, etkili bir temizlik aracıdır. Farklı model ve seçeneklere sahip olan bu temizlik mopları ile ofislerde hijyeni sağlamak artık çok daha kolay. Quzenler, Islak ve kuru alanlara göre değişen bu pas pas modellerini ve temizlik moplarını rekabetçi fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Ofisinizin günlük temizliğine çok yardımcı olacak mop yer paspasları ve yedek ürünleri sayesinde çok daha uzun süre temizlik yapabileceksiniz. Bu yedek pas pas ürünleri aldığınız ürünlerin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Güven veren Quzenler’in sunduğu kaliteli, uygun fiyata alacağınız bu pas pas çeşitleri ile ofisinizin yer temizliğini en verimli şekilde yapabilirsiniz.

Alternatif marka ve kalite seçenekleri sunan Quzenler’den Vileda, Parex, Ermop, Ceymop gibi kaliteli pas pas markalarını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik satın alacağınız bu ürünlerin yedek ürünlerini de Quzenler aracılığıyla temin ederek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bunun yanında seçtiğiniz pas pas modelinin yedek ürünlerinin temin edilip edilmediğine dikkat etmelisiniz. Eğer yedek ürünleri temin edilmeyen bir pas pas modeli seçtiyseniz, uzun vadede zararlı çıkabilirsiniz. Bu yüzden seçtiğiniz pas pas modelinin yedek ürünleri olup olmaması önemlidir.

Çeşitli boy ve ebatlarda olan bu pas pas çeşitleri ve temizlik mopları arasından sizin için en uygun olanını tercih etmelisiniz. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre ürünün boyutunu seçmek en kullanışlı ürünü bulmanızda yardımcı olacaktır. Bu yüzden pas pas ve temizlik moplarını almadan önce temizliği yapılacak alanın büyüklüğünü belirleyin ve ona göre bir seçim yapın.