Fotoselli Kağıt Havlu Dispenseri

İş yerleri, lokantalar, avm ve kafe gibi ortak kullanım alanları olan işletmelerde bulunan kağıt havlu dispenserleri, sağlıklı ve pratik olmasından dolayı lavabo ve tuvaletlerde bulunması zorunlu olan malzemelerin başında gelir. Son derece kullanışlı olan kağıt havlular, kağıt havlu dispenserleri içinde muhafaza edilir. Metal, kompozit ve seramik malzemeler kullanılarak üretilen kağıt havlu dispenserleri, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile mekanınızın mevcut bütünlüğüne, dekoratif ve mimari yapısına uyum sağlar. Kağıt havlu dispenser fiyatları ve dispenser modelleri için kategorimiz içinden detaylı inceleme yapabilir; almayı düşündüğünüz ya da en çok ilginizi çeken ürünlerin teknik detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kağıt havlu makinaları, günlük kullanım türüne ve sıklığına bağlı olarak; sensörlü, z katlamalı ve içten çekmeli dispenser model yelpazesi içinden tercih edilebilir. Tercih edeceğiniz ürün, hem kaliteli, dayanıklı ve sıhhî olmalı hem de ortak alanlarda kullanılan mimari düzene ve renk bütünlüğüne aykırı olmamalıdır. Metalik ve köşeli dispenser modelleri, sade ve minimalist mimari alanlarda; lavabo, ayna ve duvarların bir aksesuarı gibi son derece estetik gözükecektir. Farklı renklerde olan sert plastik, kompozit malzeme ve cam ile üretilen şeffaf ve yuvarlak dispenserleri ise daha eğlenceli konsept içeren alanlarda uyum içinde kullanabilirsiniz.

Bir çok markanın farklı modellere sahip kağıt havlu makinelerine, uygun fiyat avantajı, İstanbul içi için ücretsiz sevkiyat seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Düzenli, temiz ve sağlıklı bir ortam yaratan kağıt havlu dispenserleri, gereksiz kirliliği ve dağınıklılığı önleyerek müşterilerinizin ve çalışanlarınızın memnuniyetini artırır.

Quzenler, ofis ve işyerleriniz için kullanışlı, kaliteli ve pratik ürünleri ve ödeme opsiyonlarıyla sizlere sunmaktadır.