Biz Kimiz

Quzenler

Kurumsal Tedarik Hizmetleri;

Ölçek ayırt etmeksizin tüm işletmelerin, ürün ve hizmet temin edebileceği, Türkiye’nin saygın kurumsal şirketleriyle çalışan, değerli üreticilerle işbirliği yapan, deneyimli ekibe sahip, özellikle de kurumsal yapısını güven ve doğruluk ilkeleri üzerine kuran, faaliyet gösterdiği alanlarda marka olma hedefiyle yoluna devam eden,  Kurumsal Tedarik Hizmeti veren partner bir firmadır.

Endüstriyel temizlik, gıda, ambalaj ve kırtasiye sektörlerinin toplu tüketim olarak binlerce çeşit ürününü bir tek kanalda toplayarak tedarik hizmeti sunan Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, sınırsız ürün çeşidi hedefiyle yoluna devam etmektedir. Doğru ürün, doğru fiyat ve zamanında teslimat prensibinden taviz vermemektedir. Etik ticaret ticari felsefemizdir.

Endüstriyel temizlik malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve gıda malzemeleri tedarikçisi Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, hastane, fabrika, plaza, okul, kafe, restoran ve otel gibi ev dışı birçok kurum ve kuruluşun sarf ihtiyaç malzemeleri tedariki çözüm ortağıdır ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.