BOŞ SEPET

Quzenler Blog

GÜNCEL HABERLER

Cildin Dostu ve Koruyucusu Köpük Sabun

içinde Güncel üzerinde
Sağlıklı olmanın temeli ideal el temizliğidir. Ellerin cm² ‘sinde 2 ila 6 bin adet bakteri bulunur. Enfeksiyon hastalıklarının en önemli sebebi ellerdeki bakterilerdir. Sadece ABD’de, her yıl ortalama 80 milyon gıda zehirlenmesi tesbit edilmekte ve zehirleyen gıdaların %70’inin hazırlanırken bozulduğu, bununda %40’ına ellerdeki bakterilerin sebep olduğu tesbit edilmiştir. Bakterilere karşı etkili çözüm köpük sabunlar, formülünde bulunan triclosan koruyucu maddesi sayesinde cildinizi bakterilerden arındırarak tam bir koruma sağlar.Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakte..
Devamını Oku

Temizlik Malzemeleri Hakkında Genel Bilgi

içinde Güncel üzerinde
   Temizlik Malzemeleri kullanımı dikkat edilmesi gereken, temizlik yaparken özen gösterilmesini istediğimiz detaylardır. Nasıl temizlik yaptığınız, nelere dikkat etiğiniz ve nasıl temizlik malzemeleri kullandığınız, yapacağınız temizliğin kalitesini belirler. Artık öyle kaliteli temizlik malzemeleri üretilmektedir ki, sizin temizliğe ayıracağınız vakti bile daha doğru şekilde kullanmanız için güçlendirilmiş formüllere sahiptirler. Ovmadan ve çoğu da kurulamadan yapacağınız temizlikler için ideal temizlik malzemeleridir. Kalite önemlidir ve satın almadan önce temizlik malzemelerinin ..
Devamını Oku

Temizlik Malzemelerinin Kullanım Yöntemleri

içinde Güncel üzerinde
GENEL TEMİZLİK Size günlük temizliğinizde mükemmel bir yardımcıdır. Silinebilir yüzeylerde kolay pratik kullanımı ile kirlerin ve sinmiş kokuların temizlenmesinde mükemmel sonuç verir. Aktif temizleme ve anti bakteri özelliği ile yüzeyleri çizmeden temizler, parlatır ve hijyen sağlar. Kullanım Şekli: Yarım kova (4lt) suya, ½ yarım kapak (30 ml.) ürün ilave ediniz. Sert ve kirli yüzeylerde ıslak bir bez üzerine bir miktar ürün dökerek temizleyiniz. Püskürtme aparatına 450 ml. suya 50 ml. genel temizlik ilave edip kullanılır. Kuru, temiz bir bez ile silinir, durulama gerektirmez. www.quzen..
Devamını Oku

Siz yorulmayın, biz kapınıza kadar getiriyoruz

içinde Kurumsal üzerinde
"Zaman nakittir" sözünün en bariz kendini hissettirdiği tarihleri yaşıyoruz. Yapılacak iş çok ama zaman yetersiz. Zaten zamanımızın azımsanmayacak bir bölümü trafik sıkışıklıklarında ya da alış-veriş yaptığımız yerlerin ödeme yapılan kasalarındaki kuyruklarda geçiyor. İşte biz bu noktadan yola çıkarak sizlere endüstriyel temizlik ürünleri ihtiyazlarınızın temini için vaktinizi boşa harcamanızın önüne geçecek olan bir sistemi oluşturmuş bulunuyoruz. Firmamızın iletişim kanalları olan websitemiz quzenler.com, eposta adresimiz siparis@quzenler.com ve telefonlarımız aracılığıyla bizlere verdiği..
Devamını Oku

Stajyer öğrenci alımı

içinde Güncel üzerinde
Firmamızın Müşteri Temsilciliği, Üretici Temsilciliği ve Tanıtım Departmanlarında görevlendirmek üzere stajyer öğrenciler alınacaktır. lgilenen öğrenci ve okul yönetimi bizimle eposta yoluyla irtibata geçebilirler...
Devamını Oku

Yüzlerce marka, binlerce ürün

içinde Kurumsal üzerinde
Firmamız her ihtiyaca uygun yüzlerce marka ile partener olarak çalışmaktadır. Ofislerde, fabrikalarda, hastanelerde, okullarda, sürücü kurslarında, dersanelerde ve restoranlarda ihtiyaç duyulan binlerce ürün firmamızın satış alanındadır. Mutfakta kullanılan peçete, çatal-kaşık, çaydanlık, bardak, tabak ve benzeri; tuvaletlerde kullanılan tuvalet kağıdı, sıvı sabun aparatları, moplar ve benzeri, ofislerde ihtiyaç duyulan A4 kağıtlar, zımba ve delgeç makinaları, çöp kutuları, çöp poşetleri ve benzeri  onlarca kategoride ürünü bizden temin edebilirsiniz. ..
Devamını Oku