BOŞ SEPET

Kurumsal

QUZENLER  Endüstriyel Temizlik Ürünleri Dağıtım ve Pazarlama, müşteri memnuniyeti ön planda olan dağıtım ve pazarlama gereklerinden ödün vermeyen, yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduklarını sürekli iyileştirerek ulusal platformda sektöründe var olacaktır.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kağıt grupları ve gıda ürünleri satış ile satış sonrası hizmetinde en iyi şirketlerden birisi olmak, ülke ekonomisine getiri sağlamak, müşterilerine vermiş olduğu hizmet kalitesinin hazzını yaşatmak, fayda üretmek, toplum, müşteri ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak..

VİZYONUMUZ

Endüstriyel temizlik kimyasal üretim ve satış ile satış sonrası alanında tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve hatta yurtdışında aranan ülke, ekonomisine katma değer yaratan bir marka, firma olmak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kalite anlayışımızın yalnızca yatırım faaliyetlerimizde değil, yönetim, çalışanlar ve bütünleriyle şirketin kültürün de var olduğuna inanırız. Müşteri memnuniyeti anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz. Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmaktayız.