BOŞ SEPET

İletişim

Konum Bilgilerimiz

QUZENLER KURUMSAL TEDARİK HİZMETLERİ
QUZENLER KURUMSAL TEDARİK HİZMETLERİ
Oruç Reis Mahallesi, Vadi Caddesi, Giyimkent İş Merkezi,
No: 170/Z40, 34235 ESENLER / İstanbul

Telefon:
0 212 438 68 53

Faks:
0 212 438 68 54
Çalışma Saatleri
8:00 - 19:00

 

Kurumsallar İçin Profesyonel Hizmet

Özel satış temsilcilerimiz ile kurumsal yapınıza uygun hizmet ve çözümler sunuyoruz...

Ertesi iş günü teslimat...

Eposta, telefon veya faks yoluyla tek bir adresten hızlı sipariş. verebilirsiniz..

Farklı kategorilerde yüzlerce ürün talep etme imkanı...

 

İşyeri Malzemeleri İhtiyaç ve Talepleriniz Doğrultusunda Uzman Danışmanlık

Firmanıza özel hizmet veren konusunda uzman satış temsilcimiz ile verimliliğinizi artırmak ve bütçenizi kontrol altında tutma amaçlı işyeri malzemeleri kullanımı konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek işyeriniz için ihtiyacınız olan en uygun ürünleri sunuyoruz.

 

Tek Bir Adresten Çok Daha Hızlı Sipariş

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri artık tek bir adresten tedarik edecek, fatura ve evrak işleriyle daha az ilgilenip zamanınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunlarla birlikte istikrarlı ve şeffaf fiyat politikamız ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri’nin firmanız için sunacağı ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için 0 212 438 68 53 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmanız İçin Özel Fiyat Avantajları ve Çok Daha Fazlası

Firmanız için gizli maliyetler oluşturan konuların önemini çok iyi biliyor ve sizlere bu maliyetleri azaltmada yardımcı oluyoruz. Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz iş konseptimiz ile ihtiyacınız olan ürünleri arayıp bulma aşamasında harcadığınız para, zaman, enerji, gibi size ek yük getiren maliyetleri ortadan kaldırarak bütçenizi daha verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

 

Kullanımı Kolay Bir Sipariş Platformu

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri ile kurumsal müşterilerimize aradıkları işyeri malzemelerini şeffaf ve istikrarlı ücretlendirme politikası ile tek bir adresten temin edebilecekleri, kullanımı basit ve zamandan kazandıran bir online sipariş platformu sunuyoruz. Aynı zamanda ertesi iş günü ücretsiz teslimat, her türlü istek ve taleplerinizle ilgilenen Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile tutkuyla hizmet veriyoruz.

 

Yetki ve Onay Mekanizması ile Bütçe Yönetimi

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri ile firmanızın satın alma bütçesini kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin önceden tanımlanan kullanıcılar, kendileri için belirlenen harcama limitlerinde siparişlerini oluşturarak yetkili kişilerin onayına sunabilir ve yetkili kişinin onayı ile sipariş işlemlerini tamamlayabilirler.

İletişim Formu