• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  + 90 212 438 68 53

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri (Quzenler endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ofis Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti), 20 yılı aşkın süredir Kurumsal Tedarik Hizmeti sektöründe Fransa’da faaliyet gösteren Comme Un Cadeau SARL’in Ocak 2016’da İstanbul’da faaliyete geçirdiği bir yan kuruluşudur. Firmamız, Avrupa piyasasında elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimlerini siz değerli müşterileriyle paylaşacak olmanın heyecanıyla çalışmalarını profesyonel bir anlayışla başlatmış bulunmaktadır.
Firmamız, plazalar, siteler, alışveriş merkezleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, okullar, restoranlar, sürücü kursları, dershaneler gibi kurum ve kuruluşlara temizlik malzemeleri, temizlik makinaları, kırtasiye ürünleri, ambalaj malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları, temel ve yardımcı gıda ve benzeri ürünlerin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.
Hizmetlerimize Marmara bölgesi ve yakın çevrelerine lojistik operasyonlar da dahil olup İstanbul içine 7/24 hizmet verilmektedir.
Orta ölçekli ve Türkiye’de yeni bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem, müşteri memnuniyeti ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kurumsal tedarik hizmetleri sektöründe dikkatleri çekmeyi başarmıştır ve bu ilkelerinden de asla vazgeçmeyecektir.
Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri’nin değişmez prensiplerini müşterilerinin taleplerine en uygun kaliteyi, müşteri memnuniyetine odaklı hizmeti, ürünün zamanında teslim edilmesi ve müşterinin tercihlerine uygun fiyat ve çeşitleri sunma oluşturmaktadır ve bu şekilde de devam edecektir.
Ticarette sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri bu prensip ile çalışmaktadır.
 

KURUMSAL

Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, müşteri memnuniyeti ön planda olan dağıtım ve pazarlama gereklerinden ödün vermeyen, yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduklarını sürekli iyileştirerek ulusal platformda sektöründe var olacaktır.
 

MİSYONUMUZ

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kâğıt grupları ve gıda ürünleri satış ile satış sonrası hizmetinde en iyi şirketlerden birisi olmak, ülke ekonomisine getiri sağlamak, müşterilerinelermiş olduğu hizmet kalitesinin hazzını yaşatmak, fayda üretmek, toplum, müşteri ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.
 

VİZYONUMUZ

Endüstriyel temizlik kimyasal üretim ve satış ile satış sonrası alanında tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve hatta yurtdışında aranan ülke, ekonomisine katma değer yaratan bir marka, firma olmak.
 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kalite anlayışımızın yalnızca yatırım faaliyetlerimizde değil, yönetim, çalışanlar ve bütünleriyle şirketin kültürün de var olduğuna inanırız. Müşteri memnuniyeti anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.
Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmaktayız
 
 

" Firmamızı ve ekibimizi tanımayan, hizmetlerimizi görmeyen, etik ticaret anlayışımızı yaşamayan doğru ürünü doğru fiyatlara tedarik ettiğini zannediyor. "

Ekibimiz

Vestibulum id urna

Ercan Çakı

Genel Müdür 

1968 İstanbul doğumlu. Paris'te ikamet etmekte. Spor muhabiri olarak ulusal gazete ve TV kanallarında görev yaptı. Roman yazarı. Quzenler'in kurucusu. 3 kız çocuğu babası.

Vestibulum id urna

Volkan Çakı

Genel Müdür Yardımcısı 

1989 yılı İstanbul doğumlu. Pazarlama ve Satınalma alanında uzman. Quzenler Kurumsal tedarik Hizmetleri'nde Genel Müdür olarak görevini sürdürmekte. Bekar.

Vestibulum id urna

Hülya Çakı

Avrupa Temsilcisi

1971 Giresun doğumlu. 1975'den beri Fransa'da yaşıyor. Pazarlama Mühendisi. Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri'nin Avrupa Sorumlusu. Evli ve 3 çocuk annesi.

Vestibulum id urna

Beste Didem Çakı

Fransa Temsilcisi

1995 Paris doğumlu. Finans üzerine master yapmakta. Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri Fransa Temsilcisi. Fransızca, İngilizce ve İspanyolca biliyor.