• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  + 90 212 438 68 53

Quzenler Ailesine Hoşgeldiniz

En doğru ürünleri en doğru fiyata tedarik etmek için doğru adrestesiniz.

 
Bilgi al Sipariş ver

Temizlik Ürünleri

Tuvalet-Banyo Temizliği, Ofis Temizliği, Mutfak Temizliği ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde onlarca marka,

Kırtasiye Ürünleri

İşyerinizde ihtiyacınız olan kırtasiye ürünleri kategorisine giren onlarca marka ve binlerce ürün ile sizlere hizmet

Ambalaj Ürünleri

Tüketimini yaptığınız Karton ve Plastik Bardak, streç film, alüminyum Folya gibi ambalaj ürünleri çeşitlerimizle

Gıda Ürünleri

İşyerinizde tüketimini yaptığınız çay, kahve ve şeker gibi gıda ürünlerinde onlarca marka ile ağız tadınıza hitap

Temizlik ürünü ve tedarik sektörüne hediyemizdir

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Curabitur luctus tortor non quam

Temizlik, temizlik ürünü, tedarik sektörü ve bu sektörle bağlantısı bulunanlara medya alanında hizmet veren bir haber yayın organını hayata geçirdik.

Sektörümüzle ilgili haberleri, düşünceleri, araştırmaları, başarıları ve benzeri konuların paylaşılacağı bir haber portalı eksikliğini farkeden Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri'nin kurucusu ve sahibi Ercan Çakı'nın önderliğinde Hijyenizm Magazin isimli haber sitesi yayın hayatına başladı.

www.hijyenizm.com adresinde yayın hayatını sürdüren haber portalında temizlik ürünleri üreticisinden, tüketicisine, nakliyecisinden, satınalmacısına, tedarikçisinden son tüketiciye herkesin bilgisi, beklentileri, şikayetleri, tavsiyeleri, övgüleri ya haber, ya röportaj, ya köşe yazısı, ya fotoğraf ya da video haber olarak paylaşılacak.

Ürünlerinin ya firmasınıntanıtımını yapmak isteyenlere de açık olan bu temizlik  ve temizlik ürünleri sektörü haber portalında son tüketiciler de unutulmadı. Görevlerini başarıyla yapan satış sorumluları ve satın almacılar, toplu konut site müdürleri, şirket yöneticileri onure edilecek, görevlerini suistimal edenler ise teşhir edilecek.

Temizlik, temizlik ürünü ve tedarik sektörü ile bağlantısı olan alanında uzman herkesin desteğini bekliyoruz. Temizlik sektörü bir çarktır ve çarkın dişlilerinden birinin olmaması veya işlevini yerine getirmemesi sektörü etkileyecektir. Bu bilinçle harekete geçen Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, sizleri birlik ve beraberliğe, birlikte büyümeye, kalkınmaya davet ediyor.

Ürün hakkında bilgilendiriyoruz

 
Son tüketicinin en büyük sıkıntısı kullanması gereken ürünler ve kullanım şikli hakkında yeterince bilgi sahibi olamamasıdır. Quzenler, bu konuda müşterilerine ihtiyacı olan bütün bilgileri vererek destek olmaktadır.

Doğru ürünü bulduruyoruz

 
Temizlik yaparken hangi markaya ait ürünün daha verimli olacağını yaptığımız demo ya da deneme yanılma yöntemiyle bulunmasında bizzat takipçi oluyor ve gözlemimizi ve düşüncelerimizi müşterilerimize aktarıyoruz.

Talebe özel üretimler yapıyoruz

 
Müşterilerimizin memnuniyeti için ürünün içeriğindeki hammaddelerin dozajında arttırma yoluna giderek, hijyen, parlaklık, kalıcı koku yönünden üründen daha çok verim alınmasını talebe özel çalışmamızla sağlıyoruz.