• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  + 90 212 438 68 53

Quzenler Ailesine Hoşgeldiniz

En doğru ürünleri en doğru fiyata tedarik etmek için doğru adrestesiniz.

 
Bilgi al Sipariş ver

Temizlik Ürünleri

Tuvalet-Banyo Temizliği, Ofis Temizliği, Mutfak Temizliği ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde onlarca marka,

Kırtasiye Ürünleri

İşyerinizde ihtiyacınız olan kırtasiye ürünleri kategorisine giren onlarca marka ve binlerce ürün ile sizlere hizmet

Ambalaj Ürünleri

Tüketimini yaptığınız Karton ve Plastik Bardak, streç film, alüminyum Folya gibi ambalaj ürünleri çeşitlerimizle

Gıda Ürünleri

İşyerinizde tüketimini yaptığınız çay, kahve ve şeker gibi gıda ürünlerinde onlarca marka ile ağız tadınıza hitap

Toplu Konut Siteleri'ne özel fiyatlar

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Karetra faucibus eu laoreet

Türkiye'nin dört bir yanında yükselen toplu konut sitelerinin temizlik ürünü, ekipmanı ve makinaları ihtiyaçlarını çok özel fiyatlarla tedarik ediyoruz.

Toplu Konut Site Yönetimlerinin en büyük sorunlarından biri site sakinlerini temizlik yönünten memnun edebilmektir. Kullanılan malzemelerin doğru ürünlerden seçilmemiş olması ve temizlik ekibinin doğru bilgilendirilmemesi, temizlik harcamalarının yüksekliği de cabası. Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri olarak biz sorunla başedebilmeleri noktasında toplu konut site yönetimlerine destek olmaktayız.

Toplu konut sitelerinin ihtiyacı olan temizlik ürünü, ekipmanı ve yedeği ile makinalarını uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunuyoruz. Var ise kullanmış olduğu markaların muadillerini daha uygun fiyatlarla teklif ediyor ya da demo yapıyoruz. Doğru ürün ve doğru kullanım ile ilgili bilgiler veriyoruz. İhtiyaç durumunda temizlik elemanlarınına çevrimiçi eğitim veriyoruz.

Türkiye'nin neresinde olursa olsun ürün sevkiyatı yapıyor ve kapıya teslim ürün tedariki yapıyoruz.

Toplu konut site yöneticisi iseniz bizimle irtibata geçmeniz menfaatinize olacaktır. Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri, bütçe dostudur, TSE ve benzeri belgeleri olmayan ürünlerin tedarikini yapmamaktadır.

Ürün hakkında bilgilendiriyoruz

 
Son tüketicinin en büyük sıkıntısı kullanması gereken ürünler ve kullanım şikli hakkında yeterince bilgi sahibi olamamasıdır. Quzenler, bu konuda müşterilerine ihtiyacı olan bütün bilgileri vererek destek olmaktadır.

Doğru ürünü bulduruyoruz

 
Temizlik yaparken hangi markaya ait ürünün daha verimli olacağını yaptığımız demo ya da deneme yanılma yöntemiyle bulunmasında bizzat takipçi oluyor ve gözlemimizi ve düşüncelerimizi müşterilerimize aktarıyoruz.

Talebe özel üretimler yapıyoruz

 
Müşterilerimizin memnuniyeti için ürünün içeriğindeki hammaddelerin dozajında arttırma yoluna giderek, hijyen, parlaklık, kalıcı koku yönünden üründen daha çok verim alınmasını talebe özel çalışmamızla sağlıyoruz.