BOŞ SEPET

Teslimat Bilgisi

Siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırmak için yoğun bir çaba içindeyiz. Pazar günleri hariç 17:00'ye kadar verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız siparişler eğer sipariş teslim adresi İstanbul sınırları içindeyse aynı gün veya size belirtilen tarih ve zamanda, eğer sipariş teslim adresi İstanbul dışındaysa size belirtilen tarih ve zamanda lojistik ekiplerimizce veya kargo firmalarınca size ulaştırılacakdır.

Haftaiçi ve Cumartesi günleri saat 18:00(den sonraki ve Pazar günü onaylanan siparişleriniz, size belirtilen tarih ve zamanda lojistik ekiplerimizce veya kargo firmalarınca size ulaştırılacaktır.

Kargo firmaları, Ankara’ya 600 km'ye kadar uzaklıktaki il merkezlerinin kargolarını 24 saat içerisinde, 600 km'den fazla uzaklıktaki il merkezlerinin kargolarını 48 saat içerisinde adresinize ulaştıracaktır.
 
Lojistik ekiplerimiz ve kargo firmaları, Cumartesi dahil ve Pazar hariç olmak üzere haftanın 6 günü teslimat geçekleştirmektedirler.

Siparişinizin elinize zamanında ulaşmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle telefon ya da eposta yoluyla iletişime geçerek durumu bildiriniz.